امروز : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳
 • لطیفه های جدید و مطالب خنده دار - سری 87
  لطیفه های جدید و مطالب خنده دار - سری 87
 • رقص زیبای دختر هندی با یک پا + دانلود ویدئو
  رقص زیبای دختر هندی با یک پا + دانلود ویدئو
 • مسابقه رقص زنان در یزد + تصاویر
  مسابقه رقص زنان در یزد + تصاویر
 • پست و عکس نامزد مرتضی پاشایی در اینستاگرام
  پست و عکس نامزد مرتضی پاشایی در اینستاگرام
 • چه خبر از شبکه‌های اجتماعی هنرمندان؟!+تصاویر
  چه خبر از شبکه‌های اجتماعی هنرمندان؟!+تصاویر
 • ترفندهای ساده و کلیدی برای زندگی بهتر
  ترفندهای ساده و کلیدی برای زندگی بهتر

» آموزش دخول و انواع پوزیشن های آن

» انتشار: 23 بهمن 1391
تغيير سايز متن : بزرگ .... خیلی بزرگ .... معمولی

 

دخول آموزش دخول و انواع پوزیشن های آن

دخول بخشی از رابطه است که طرفین به اوج لذت جنسی می رسند و رابطه پایان می پذیرد. در واقع در یک رابطه جنسی صحیح وضعیت به گونه ای است که دو طرف رابطه در هنگام دخول ارگاسم یا اوج لذت جنسی را تجربه کنند. دقت در مراحل پیش از دخول کمک می کند تا دخول موفق تر باشد و نتیجه بهتری داشته باشد.

برخلاف تصور عوام که فکر میکنند یک رابطه جنسی فقط خلاصه شده در بحث دخول ، باید گفت دخول بخش پایانی یک رابطه جنسی است و بیشترین زمان در یک رابطه مربوط به مبحث پیش نوازش است.

.
یک رابطه جنسی خوب رابطه ای است که در آن مسایل عاطفی و احساسی لازم برای یک رابطه دو سویه بوجود آمده باشد و زن و مرد نیازهای عاطفی یکدیگر را برطرف نموده باشند و تمامی اختلافات فیمابین را به سرانجام رسانده باشند تا در هنگام رابطه به خواستها و انتظارات طرف دیگر رابطه و نیازهای خویش توجه لازم را داشته باشند.
.
در مورد دخول شیوه ها و روشهای مختلفی وجود دارد که در هر کدام میزان تحریک برای یکی از طرفین رابطه بیشتر یا کمتر بوده و بسته به تحریک پذیری زن یا مرد هر یک تاثیر خاصی دارند. مهمترین رکن در دخول طمانینه و آرامش است.

مرد باید به آرامی و با طمانینه آلت تناسلی خود را وارد واژن یا مجرای تناسلی زن نماید. هنگام تحریک نیز مرد باید آرامش را رعایت نموده و از تحریک شدید و یا فشار زیاد بپرهیزد و اجازه دهد زن شدت تحریک را تعیین نماید و با حرکات خود به رابطه کمک کند.

یکی از مهمترین روش های دخول روش روبرو یا فیس تو فیس است. در این شیوه که متداولترین شکل رابطه است زن در زیر و مرد در رو قرار گرفته زن پاها را باز کرده و مرد بین پاهای زن قرار گرفته و به آرامی آلت تناسلی خود را وارد واژن می نماید و عمل جنسی انجام می شود. در این شیوه زن تحریک بیشتری را احساس کرده و مرد تحریک کمتری و هر دو در فاصله زمانی کمی از هم به ارگاسم می رسند.

در یک رابطه جنسی صحیح ابتدا زن به ارگاسم می رسد و سپس مرد با تحریک کمی به ارگاسم خواهد رسید. اگر مرد به ارگاسم برسد و انزال رخ دهد به علت آنکه نعوذ آلت تناسلی مرد از بین می رود امکان به ارگاسم رسیدن زن از بین رفته و بعید خواهد بود.

مجله مراحم: نکته ای که در هنگام دخول باید رعایت گردد اینست که نقطه یا حد ارگاسم زن و مرد به هم نزدیک و یا بر هم منطبق گردد. از زمان دخول تا انزال مرد مدت زمان ارضای مرد می باشد. در این فاصله تحریک جنسی مرد به اوج می رسد تا جاییکه انزال رخ داده و مرد ارضا گردد.

بلافاصله پس از ارضا آلت تناسلی مرد از حالت نعوظ خارج می گردد و توانایی تحریک زن را از دست می دهد. این مدت زمان در اولین دفعات برقراری رابطه جنسی بسیار کوتاه است و مردان در فاصله کمی ارضا می شوند.

در برخی از مردان این زمان به حدی کوتاه است که آنها را در برقراری رابطه جنسی دچار مشکل می کند بگونه ای که یا قبل از دخول و یا بلافاصله پس از دخول دچار انزال و ارضا شده و توان ادامه رابطه جنسی تا به ارگاسم رسیدن زن را ندارند.

این مشکل زود انزالی یا پره ماچور اجاکولیشن می باشد که به راحتی قابل درمان است. از هنگام دخول تا به ارگاسم رسیدن زن نیز زمان ارضای زن می باشد که فاصله ای به نسبت طولانی می باشد. این زمان در زنان و در طول یک دوره عادت ماهانه یا سیکل قاعدگی قابل تغییر است و مدت آن در زمان میان سیکل یا هنگام تخمک گذاری زن کوتاهترین زمان می باشد.

اختلاف این زمان در زن و مرد باعث می شود تا رابطه جنسی در صورت عدم رعایت اصول به رابطه ای نه لذت بخش که رابطه ای عذاب آور تبدیل شود.

زنانی که در رابطه جنسی به ارگاسم نمی رسند به مرور رابطه برایشان حالتی عادی و بدون لذت پیدا کرده و حتی به علت عدم ارضای نیاز های درونی تنفر آمیز و عذاب آور می گردد و همچنین مردانی که زود انزالی دارند دچار ضعف اعتماد به نفس و احساس سرخوردگی و تحقیر و عدم لذت از رابطه جنسی می گردند.

بسیاری از درگیریها و اختلافات زناشویی ناشی از همین مشکل در رابطه جنسی می باشد. لذا باید تلاش کرد تا در هنگام دخول زمان ارضای مرد افزایش یابد و زمان ارضای زن کوتاه گردد تا با نزدیک شدن این دو زمان به هم و یا انطباق آن بر هم لذت رابطه جنسی افزایش یافته و هم زن و هم مرد در رابطه جنسی به ارگاسم برسند.

حال در مورد پوزیشنهای دخول صحبت کنیم.

*** در پوزیشن یا وضعیت معمول یا رو در رو زن در پایین قرار گرفته به پشت می خوابد و پاها را کمی باز کرده و مرد در بالا و بین پاهای زن قرار گرفته و عمل دخول را به آرامی انجام می دهد. در این وضعیت مرد تحریک زیادی را تجربه می کند و این وضعیت برای مردانی که زود انزالی دارند و یا زنانی که دیر به ارگاسم می رسند مناسب نیست.

*** در وضعیت پهلو به پهلو زن و مرد در کنار هم قرار گرفته و یکی به پهلوی چپ و دیگری به پهلوی راست درست در کنار هم قرار می گیرند. زن کمی پای بالایی را بلند کرده و مرد به آرامی دخول را انجام داده و تحریک به کندی و ارامی صورت می گیرد.

*** در وضعیت تی شکل یا عمود بر هم زن به پشت خوابیده و زانوها را خم می کند. مرد به پهلوی راست به گونه ای دراز می کشد که از زیر زانوهای زن رد شده باشد و جهت خوابیدن او با جهت خوابیدن زن زاویه قایمه یا ۹۰ درجه داشته باشد. دخول به آرامی صورت گرفته و تحریک به کندی صورت می گیرد. در این وضعیت مرد با دست چپ خویش کلیتوریس یا چوچوله زن را تحریک می کند. این وضعیت برای مردانی که دچار زود انزالی هستند مناسب است و چون امکان تحریک همزمان کلیتوریس وجود دارد برای زن تحریک بیشتری ایجاد می کند.

*** در وضعیت سوار کاری مرد به پشت دراز می کشد و زن بر روی او و بگونه ای که صورت ایشان مقابل هم باشند می نشیند و دخول به آرامی و با کمک زن صورت می گیرد. در این وضعیت تحریک به عهده زن می باشد و او به آرامی بالا و پایین شده و تحریک را انجام می دهد. این پوزیشن بهترین وضعیت برای مردهای دچار زود انزالی است. چرا که هنگامی که مرد احساس کرد انزال نزدیک است از زن می خواهد که تحریک را متوقف کند و هنگامی که آرام شد مجددا تحریک از سر گرفته می شود. بدین ترتیب امکان افزایش مدت زمان دخول تا انزال مرد فراهم شده و هم زن می تواند ارضا شود و هم مرد می تواند با تاخیری که در زمان انزال خود ایجاد می کند لذت بیشتری از رابطه ببرد. در زنان باردار نیز این وضعیت از همه وضعیت ها بهتر است.

*** در وضعیت سوارکاری معکوس زن به گونه ای روی مرد می نشیند که پشت او به مرد می باشد و در این وضعیت چون نقطه جی در زن با حشفه در مرد در هنگام دخول منطبق می گردد هر دو طرف تحریک زیادی را تجربه می کنند. مردان دچار زود انزالی بهتر است این وضعیت را تجربه نکنند. ولی زنانی که دیر تحریک می شوند این وضعیت برایشان خوب است.

*** در وضعیت سگی زن بصورت چهار دست و پا روی زمین یا تخت قرار می گیرد و مرد در پشت او قرار گرفته و به آرامی آلت خویش را درون واژن یا مجرای تناسلی زن فرو می کند و تحریک را آغاز می کند. در این وضعیت نیز نقطه جی در زن با حشفه مرد تماس یافته و هر دو تحریک زیادی را تجربه می کنند.

*** در وضعیت قاشق مانند زن به پهلو دراز کشیده و مرد در پشت سر او و به پهلو قرار می گیرد. زن کمی مفصل ران را به سمت شکم جمع می کند و مرد از پشت و به آرامی آلت خود را وارد مجرای تناسلی او می نماید و تحریک را به کندی انجام می دهد. در این وضعیت زن تحریک زیادی را تجربه می کند و مرد با کنترل تحریک خویش می تواند مانع از انزال سریع خویش شود. همچنین مرد با دست خویش به تحریک کلیتوریس زن می پردازد.

نکات :

در رابطه جنسی وضعیتهای دیگری نیز وجود دارد که تجربه آنها هیجان خاص خود را دارد. زنان و مردان برای آنکه رابطه جنسی آنها بصورتی تکراری و یکنواخت در نیاید و از تنوع و حس بیشتری برخوردار گردد می توانند وضعیتهای مختلف را تجربه کنند و حتی وضعیتهای جدیدی را ابداع نمایند. نکته ای که وجود دارد توجه به آرامش و آسایش دو نفر در حین رابطه است.

هر چقدر وضعیت انتخاب شده برای دو نفر راحت تر و بهتر باشد لذت بیشتری از رابطه جنسی خواهند برد. برخی از مردان به این نکته توجه ندارند و وضعیتی انتخاب می کنند که در حین رابطه زن آرامش نداشته و درد و رنج زیادی را تحمل می کند که درست نیست.

برای راحتی بیشتر می توان از تعدادی بالش استفاده کرد و در زیر سر و زیر گودی کمر گذاشت تا زن در حین رابطه جنسی درد و رنج نکشد.

در حین رابطه نیز باید کسی که تحریک را بر عهده دارد بگونه ای این کار را انجام دهد که طرف مقابل را هم مد نظر قرار دهد و شدت و ضعف تحریک بگونه ای باشد که طرفین رابطه بتوانند همزمان با هم به ارضا برسند.

چون مرد زودتر تحریک شده و ارضا می گردد بهتر است مرد تحریک را کنترل کند و توجه به وضعیت زن نیز داشته باشد تا زمانی که زن آمادگی لازم را پیدا نکرده بود باید تحریک به آرامی صورت گیرد تا از ارضای مرد جلوگیری شود.

زمانی که زن به آستانه تحریک نزدیک شد و حرکات منظم واژن او شروع شد و نزدیک به حد ارضا رسید به تدریج بر شدت تحریکها افزوده می شود تا هم زن به ارضا برسد و هم مرد به انزال برسد و ارضا شود.

بار دیگر تاکید می کنم در هنگام دخول باید طمانینه و آرامش داشت و از فشار و تحریک بیش از حد پرهیز کرد. وضعیت مناسب انتخاب نمود و تلاش کرد تا نقطه ارضا طرفین بر هم منطبق گردد.

نویسنده : دکتر علی شیخ الاسلامی

منبع : سلامت نیوز

 

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در google اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب ارسال ایمیل به دوستان در Gmail


جديدترين مطالب را بر روي صفحه فيسبوك خود ببينيد. اينجا كليك كنيد


جديدترين مطالب را در ايميل خود دريافت كنيد. اينجا كليك كنيد

پیشنهاد میکنیم از این مطالب هم دیدن کنید :

77 نظر برای “آموزش دخول و انواع پوزیشن های آن”
 1. مينا می‌گه:

  سلام لطفا یک فیلم آموزشی زناشویی برام بفرستید

  saadat پاسخ داد: در تاريخ شهریور 27ام, 1392 12:39:

  مینا جان سلام
  لطفا یک آدرس ایمیل بفرست تا برایت فیلم و عکس آموزشی بفرستم

  شیرین پاسخ داد: در تاريخ مهر 29ام, 1392 12:32:

  Sh…..@yahoo.com

 2. سارا می‌گه:

  خاک به سر شهوت پرستتون این چه سایتیه باید تعطیلش کرد

  بهروز پاسخ داد: در تاريخ اردیبهشت 6ام, 1392 14:07:

  تو شهوت پرستی که از این همه لینک و موضوع اومدی این مطلب رو کلیک کردی و خوندی

  سارا پاسخ داد: در تاريخ اردیبهشت 7ام, 1392 12:36:

  من همه مطالب این سایت رو خوندم معلومه که خیلی سوختی ببین واسه فیلتر کردنش همه کاری انجام میدهم زودتر این چرت و پرتا رو بردار وگرنه با مسئولین شهرم مطرح میکنم

  شری پاسخ داد: در تاريخ خرداد 5ام, 1392 15:20:

  برو به پدر مسیولین شهرت بگو سارا جون
  تو نخون مگه مجبوری

  عخهت پاسخ داد: در تاريخ اردیبهشت 18ام, 1392 13:48:

  نه عزیزم بذار باشه. خیلی حال میده

  sani پاسخ داد: در تاريخ شهریور 30ام, 1392 02:57:

  زشته دعوا نگیرید

  دلارام پاسخ داد: در تاريخ مرداد 6ام, 1392 17:41:

  واقعا واسه همتون متاسفم که به جای یادگیری از این مطالب چسبیدید به کثافت کاریاتون.

  کیوان پاسخ داد: در تاريخ شهریور 21ام, 1392 18:57:

  دوست عزیز چقدر کوته فکر وکندنظری!!!!!!!!!!!!!!!
  مطلب از صراحت خاصی برخورداره اما به بحثه آموزشی وزناشوییش فکر کن…نظرت خیلی مسخرس

  امید پاسخ داد: در تاريخ مهر 7ام, 1392 15:16:

  عزیزم این اسمش شهوت پرستی نیست یکم چشماتو باز کن

  محمد پاسخ داد: در تاريخ آبان 25ام, 1392 22:09:

  توبه بر لب سبحه بر کف دل پر از شوق گناه
  معصیت را خنده می آید ز استغفار ما

 3. فاطمه صادقی می‌گه:

  سارا خانوم زیاد جوش نزن. اگه از این سایت خوشت نمیاد میتونی بری توی فیس بوک عکساتو بذاری تا پسرا بیان ازت تعریف و تمجید کنن. کسی مجبورت نکرده بیای توی این سایت.
  همین که زحمت کشیدن و همچین سایتی برای امثال تو بیشئور ساختن جای تقدیر داره. (تشویق)

  سارا پاسخ داد: در تاريخ اردیبهشت 14ام, 1392 08:10:

  خفه کار کن بابا معلومه چه کاره هستی (شادی)

  شری پاسخ داد: در تاريخ خرداد 5ام, 1392 15:23:

  بدبخت اینا رو واسه تو گذاشتن که فردا میخواستی با دوست پسرت نزدیکی کنی حواست باشه و اطلاعات گافی داشته باشی عوضی

 4. nazanin می‌گه:

  (گل) مرسی از سایت آموزنده و خوبتون…

 5. حسین می‌گه:

  من تا جایی که میدونم داوود دلیران هم سر این سایت کار میکرد
  حالا اگه هستش ازش تشکر میکنم و همچنین بقیه دوستانش

 6. عخهت می‌گه:

  جزییلت بگین.

 7. شاكي می‌گه:

  دقت کردین اونی که میگه این مسایل عیبو بده خودش بدتره؟؟؟؟ داره فیلم بازی میکنه که مثلا من بدم میاد. اسم نمیبرما(سارا خانومه پاکدامن)از نوع حرف زدنت معلومه که…. (هیس)

 8. سارا می‌گه:

  قابل توجه شاکی
  این جور مسائل مال هر سنی نیست من فقط انتقادکردم همینننننننننن و این شعور شمارو نشون میده مگه من شما رو میشناسم که بخوام فیلم بازی کنم یا از همه بدتر باشم اینجا یه دنیایی مجازی ست و هرکس نظر خودش رومید پس خوبه که به نظر هم احترام بگذاریم (چونه خاروندن)

 9. فریدون می‌گه:

  سارا باید برقصه (تشویق) (تشویق) (تشویق)
  سارا باید برقصه (تشویق) (شادی) (شادی)

  زهرا پاسخ داد: در تاريخ شهریور 13ام, 1392 17:03:

  خداییش خیلی با حالی
  ههههههه ههه (خنده زیاد) (شادی) (شادی)

  داریوش پاسخ داد: در تاريخ آبان 18ام, 1392 01:45:

  علـــــــــــــــــــــــــــی دایی،علـــــــــــــــــــــی دایی… (شادی)

 10. علی می‌گه:

  انصافا فریدون باحاله

 11. من:) می‌گه:

  من که خودم کمبود اطلاعات داشتم رومم نمیشد با کسی حرفشو بزنم،ممنون

 12. ناشناس می‌گه:

  اطلاعات خوبیه.احتمالا این خانم از اونایی که هیچ چیزی ویرای بقیه نمیپسنده (مسخره)

 13. شزن می‌گه:

  سلام
  واقعا آدم خجالت میکشه وقتی این نظراتو میخونه
  بچه ها بیایم 1 خورده خود نگه دار باشیم درسته تود فضای مجازی هستیم ولی باز هم نباید هر حرفی رو گفت :قابل توجه بعضی ها
  طراحان سایت دستتون درد نکنه خیلی مسایل خوبی رو مطرح کردید مرسی ولی حواستون باشه که این سایت داره کار فرهنگی میکنه و با این جیزایی که توش دارن مینویسن از ارزش سایت کم میکنه (هیس)

 14. واکنش سریع تر می‌گه:

  ساراخانم یسری حرفایی که دخترخانوما بهت زدن رونباید جوابشون رو طوری میگفتی که ارزشش خودت روبیاری پایین.یکم بشین اندیشه کن خودتم دختری و ممکنه همون حرفایی که به شری و ناشناس گفتی بدترشوبه خودت بزنن!!!!!!!!!!یذره رعایت ادب خانومانه بدنیست.آدمبایدچشم پاک داشته باشه که فیلم /***/ ومطالب /***/ براش بزارن به دید آموزش نگاه کنه نه شهوت. (هیس)

 15. ارش می‌گه:

  ساراخانم این مطالب همش جنبه اموزشی داره و مورداستفاده خیلیها قرار میگیره شمااگه بد میدونید میتونین نخونین و الکی به پروپای بقیه نپیچید هرکسی شخصیت خودشو داره…

 16. اکیوستان می‌گه:

  کلا دونستن این مطالب علاوه بر اینکه بد نیست خیلی هم لازمه و به زندگی زناشویی کمک میکنه… این دیگه به خودتون مربوطه که دنبال چه مطلبی هستید… مرسی از سایت خوبتون (عینک)

 17. امیر علی می‌گه:

  /***/ پاشو برو خونت

 18. علی می‌گه:

  (تشویق)

 19. مهرشاد می‌گه:

  ممنون ازمطالب خوبتون. (گل) (عشق)

 20. 011 می‌گه:

  سلام ..لطفا برام بفرستین…. (هیس)

 21. ازدیارکوروش بزرگ می‌گه:

  کتاب های بسیارزیادی همین الان پیدامیشه دررابطه بامزناشویی.من خودم چندتاشودارم بسیارهم مفیداند پس چرایه عده ای می گن نیستو ما نمی دونستیمو وازاین حرف .دررابطه باسارا باید بگم بایدبپذیریم هنوزبحث این موارد دراین فضابرای عد های سنگینه وغیرقابل هضمه اما باید به ایشون وعقایدش احترام گذاشت.مورددیگه اینکه این به نظرمی رسه جوان ها تشنه هستند وازاین بحث ها لذت میرند خیلی هم خوبه اما دعواکردن وفحش دادن خوب نیست. (گل)

 22. هانی می‌گه:

  خیلی ممنون از شما واقعا مطالب مفیدی گذاشتین واسه ما.چجوری میشه عکس و پوزیشن این رابطه ها رو هم دید؟

  مجید پاسخ داد: در تاريخ مرداد 23ام, 1392 21:14:

  خجالت بکش

  علی پاسخ داد: در تاريخ آبان 11ام, 1392 10:47:

  اینکه دوست داشته باشند مجوّّز نمیشود،مگر لازم باشد و اینکه میزان ارزش عدم جواز بیشتر باشد یا نیاز، بوسیلهء شرع ، تشخیص داده میشود.

  sepehr پاسخ داد: در تاريخ مرداد 29ام, 1392 19:50:

  سارا خطرناکی حسن.نخون خب.به این مطالب میگن نیاز.اصلا مجبور نیستی بخونی.

 23. بروجردی می‌گه:

  سارا جون خیلی ناراحتی خب این مطالبو نخون عزیزم.کسی که مجبورت نکرده!اصلا من فکر نمیکنم این مطالب به سنت بخوره که اینجوری برخورد میکنی!دیگه چه دلیلی داره به بقیه توهین کنی؟؟؟

 24. حمید می‌گه:

  .

 25. سوگند می‌گه:

  خوب بود اگه میشه حالت هاشون بفرستید

  بروجردی پاسخ داد: در تاريخ شهریور 3ام, 1392 09:48:

  جوک میگی عزیزم؟؟واسه همین مطلب ساده ببین چه شلوغش کردن!!

  سجاد پاسخ داد: در تاريخ آبان 12ام, 1392 14:17:

  بروجردی حتما تو سابقت زیاده که به نظرت ساده میاد آره؟؟؟!!! حالا دختری یا پسر؟ (چونه خاروندن) (سوال)

  بروجردی پاسخ داد: در تاريخ آبان 14ام, 1392 14:43:

  سجاد جان این مطالب فعلا واسه تو زوده، واسه همینه که برات ثقیله جانم!!!!! (کلاه)

 26. کامیار می‌گه:

  این همه طلاق و خیانت پیش میاد یکی از دلایلش نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با مسائل جنسی هست.اطلاع رسانی و آموزش یه راه خیلی مناسب هست.لطفا ادامه بدین

 27. شروین می‌گه:

  (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) مرسی سا یت خوبییه اما نه واسه بچه ها{سارا}

 28. سیما می‌گه:

  مطالب عالی و آموزنده ای بود.

 29. کیوان می‌گه:

  آموزنده بود اما خیلی صریح بیان شده بود بعضیا جنبه نداشتن گویا (مسخره)

  سیما پاسخ داد: در تاريخ شهریور 21ام, 1392 21:41:

  متاسفانه از این آدمای بی جنبه توی جامعه ما زیاد هستن. کاش روی این مسایل منطقی تر فکر بشه…

  کیوان پاسخ داد: در تاريخ شهریور 22ام, 1392 22:55:

  موافقم سیما تا کی میخوان بگن اخه اخه جیزه…!!! (گل)

 30. farhad می‌گه:

  من تازه عقدکردم مطالبتون عالی بود لطف کنید فیلم آموزشی اگه دارین برام بفرستین

 31. من می‌گه:

  مرسی…واقعا عالی بود..به روز شود لطفا :)

 32. كريم می‌گه:

  من تشکرمی کنم از مطالبتون لطف کنید فیلم آموزشی اگه دارین برام بفرستین
  سلام لطفا یک فیلم آموزشی زناشویی برام بفرستید

 33. شیوا می‌گه:

  من تشکرمی کنم از مطالبتون لطف کنید فیلم آموزشی اگه دارین برام بفرستین
  سلام لطفا یک فیلم آموزشی زناشویی برام بفرستید

 34. lotf می‌گه:

  با سلام در صورت امکان عکس وفیلم آموزشی برایم ارسال کنید بنده متاهل می باشم با تشکر

 35. ایلیا می‌گه:

  سلام اگه میشه کلیپ یا عکس هایی در مورد رابطه جنسی و پوزبشن ها و کتای های آموزشی بفرستید..چون قراره تو کلاس سمینار ارائه بدم خیلی احتیاج دادم …مرسی

 36. بهار می‌گه:

  سلام بابا سارای بیچاره یه شکری خورد بدبختو کشتید ولش کنید من قول میدم که بعدا ازش قول بگیرم که دیگه توی هیچ چیزی نظر نده فقط ولش کنید این بیچاره رو لطفا (مسخره) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

 37. ناشناس می‌گه:

  سلام.باتشکر از مطالب مفیدتون من تازه عروسی کردم و پوزیشن و نحوه آمیزش رو بلد نیستم خواهش میکنم در صورت امکان فایل تصویری یا انمیشنی رو برام ارسال کنید ممنون میشم

 38. ملودی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من خودم کارشناس مامایی هستم و یکی از واحدای درسیمون اختلالات جنسی بود
  که به نظرم خیلی آموزنده بود. خیلی اطلاعات خوبی بهمون داد
  از مدیر این سایت هم تشکر میکنم بخاطر مطالبشون
  مشکل ماها اینه که بحث درمورد مسائل جنسی رو گناه و جرم می دونیم
  باور کنید با یک واحد تنطیم خانواده پاس کردن توی داشگاه شما چیزی زیادی دستتون نمیاد
  خیلی چیزای دیگه هست که باید بلد باشید
  من مجردم ولی وقتی این چیزا رو میخوندم با این دید میرفتک جلو که این مطالب درآینده برای زندگی شخصی خودم مفیده
  مرسی از مطالبی ک گذاشتید
  اومدم ی سرچی کردم در مورد این مطلب چون ازدواجم نزدیکه و خواستم اطلاعاتم رو کامل تر کنم
  (گل) (گل) (گل) (گل) (گل) (گل) (گل)
  موفق باشید
  (تشویق)

  سجاد پاسخ داد: در تاريخ آبان 12ام, 1392 14:27:

  حالا اینارو که در اینجا نوشتن در واقع بخش کوچکی از رابطه زناشویی و اختلالات جنسی هست اگه در مورد این مسایل بحث کنیم مدت زمان زیادی رو میطلبه لطفا از این مطالب برای زندگی خودتون درس بگیرید مرسی از همتون (گل) (گل) (گل)

 39. ملودی می‌گه:

  (گل) (گل) این گلا هم مخصوص آقا کامیار بخاطر نظرشون چون باهاشون 100%موافقــــــــــــــــــــــــــم

 40. نسیم می‌گه:

  سلام
  خیلی ممنون از اطلاعاتتون
  اگه امکانش هست اطلاعاتی در مورد دلالایل و درمان طولانی بودن به ارگاسم رسیدن بعضی خانوم ها ارائه بدید
  ممنون و خسته نباشید

 41. سیفی می‌گه:

  سلام لطفا یک فیلم آموزشی زناشویی برام بفرستید

 42. somaye می‌گه:

  سلام
  ممنون از اموزش های خوبتون
  لطفا یدونه فیلم اموزشی برام بفرستین
  متشکرم

 43. علی می‌گه:

  سلام سایتتون خیلی عالیه من تازه عقد کردم اگه واسم یه فیلم اموزشی در همین مورد بفرستین ممنون میشم

 44. reza می‌گه:

  /*دیدگاه خلاف مقررات*/

 45. reza می‌گه:

  این نظری که الان نوشته بود رو من ننوشتم به خدا فقط 5 دقیقه رفتم سر کوچه و برگشتم و دوستم اینجا بود و الان رفت یعنی کار کمال بود؟این چی بود دیگه؟لطفا جواب بدید.به خدا کمال رو زنده نگه نمیدارم

  محمد پاسخ داد: در تاريخ آبان 16ام, 1392 21:37:

  رضا صلوات بفرس… لطفا برای من هم یک فیلم اموزشی بفرستید اصلا میفرستید؟ (سوال)

  reza پاسخ داد: در تاريخ آبان 16ام, 1392 21:39:

  اموزش چی ؟

 46. reza می‌گه:

  با با پاکش کنید دیگه

 47. محمد می‌گه:

  اموزش انواع دخول البته درخواستم از مسئولان سایت مراحم است

 48. ناشناس می‌گه:

  سلام ممنون عالی بود واسه من که متاهل هستم واقعا خوب و آموزنده بود لطفا اگه امکان داره عکسی از این پوزیشن ها یا فیلم آموزشی واسم بفرستین ممنون از سایت خوبتون

 49. داریوش می‌گه:

  جدا این همه مطلبو خوندید همتون…! (چونه خاروندن)

 50. سوگند می‌گه:

  مرسی واقعا من تازه ازدواج کردم خیلی به دردم خورد (گل)

 51. duman می‌گه:

  چقدر بدبخت شدیم /***/ ضمنا اینجور چیزا فکر نکنم به اموزش نیاز داشته باشه (قسمتی از دیدگاه به علت مغایرت با مقررات حذف شد)

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.

جدیدترین مطالب امروز

ادامه مطالب>>


مطالب ویژه